Suchacz.Eu - portal Sołectwa Suchacz


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Styczeń 2022 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Prawa autorskie

Uwaga!

W przypadku naruszenia praw autorskich, majątkowych lub licencyjnych prosimy o kontakt pod adres msj@post.pl lub na numer tel. 601 912910. Redakcja dołoży wszelkich starań w celu rozwiązania problemu.

 

 

 

Prawa autorskie

 

 

 

 

 

FILMY

    

     Na serwerze portalu Suchacz.Eu nie umieszczono ani jednego pliku filmowego. Ewentualnie filmy udostępniane są na zasadzie zbioru linków do filmów opublikowanych na innych stronach internetowych. Po kliknięciu w IMITACJĘ graficzną playera otwiera się osobne okno przeglądarki z filmem emitowany BEZPOŚREDNIO na stronie źródłowej (np. na YouTube). Jak to udowodnić? Wystarczy spojrzeć na adres widoczny w otwartym okienku pop-up z filmem!

    

     Wszystkie strony, do których filmów linkujemy, w regulaminach akceptowanych podczas rejestracji przez użytkowników zabraniają zamieszczania na nich materiałów niezgodnych z prawem autorskim. Nie jesteśmy w stanie weryfikować licencji wszystkich filmów zamieszczonych w Internecie, dlatego zakładamy w dobrej wierze, że osoba lub firma, która je zamieściła, posiada do nich prawa autorskie lub zgodę właściciela praw autorskich na rozpowszechnianie w Internecie.

    

     Wszelkie przypadki naruszenia praw autorskich do materiałów filmowych należy zgłaszać firmom, na których serwerach są zamieszczone. Gdy znikną z ich serwera (np. z serwera YouTube), nasze linki nie będą działać.

    

     Ponieważ szanujemy prawa autorskie, dlatego linki do filmów można usuwać z naszej strony. Jeżeli zauważyłeś, że na naszym portalu zamieszczono materiał filmowy, do którego posiadasz prawa autorskie, które możesz niezbicie wykazać, poinformuj nas o tym, a my niezwłocznie usuniemy link do filmu. W wiadomości należy wskazać materiał naruszający prawa autorskie, uzasadnić żądania i oświadczyć, że posiadasz do niego prawa autorskie lub reprezentujesz właściciela praw autorskich na mocy zawartej z nim umowy. Link zostanie wówczas bezzwłocznie usunięty.

 

 

 

 

 

PRZEDRUKI W SERWISIE SUCHACZ.EU ZE ŹRÓDEŁ ZEWNĘTRZNYCH

 

    Administracja portalu Suchacz.Eu dokłada wielkich starań, aby wszystkie opublikowane na naszej stronie materiały nie naruszały praw autorskich. Dlatego stosujemy czworaki system działalności:

 

1. Artykuły do których publikacji nie posiadamy zgody właściciela praw autorskich stanowią dla nas podstawę do tworzenia własnych opracowań z zastosowaniem wyraźnych cytatów i powoływania się na źródło.

 

2. Artykuły chronione prawami autorskimi (Copyright) publikujemy za zgodą redakcji strony internetowej, autora tekstu lub wydawcy, podając link zwrotny do źródła. Fragmenty korespondencji z udzieloną zgodą publikujemy poniżej.

 

3. Artykuły opatrzone licencją „Copyleft”, „Creative Commons” lub inną formą licencji, publikujemy zgodnie z wyznaczonymi przez autora warunkami, a informację o warunkach licencyjnych podajemy poniżej.

 

4. Publikacja materiałów własnych – tworzonych specjalnie dla portalu Suchacz.Eu, siłą rzeczy nie naruszają praw autorskich.

Jeżeli któryś z opublikowanych u nas materiałów narusza twoje prawa autorskie, prosimy o bezzwłoczny kontakt z redakcją w celu wyjaśnienia sprawy. Jeżeli materiał faktycznie narusza prawa autorskie – zostanie usunięty. Kopiując materiały ze stron źródłowych, które udzieliły licencji lub zgody na ich kopiowanie, zakładamy że zamieszczono je na nich z poszanowaniem prawa autorskiego.

 

 

 

 

 

INNE ŹRÓDŁA

 

     Pozostałe artykuły czerpiemy ze stron, które opublikowały zgody na przekopiowywanie tekstów bez konieczności pozyskiwania specjalnej zgody lub redagowanych przez osoby wspierające portal Suchacz.Eu.

W przypadku naruszenia przez portal Suchacz.Eu praw autorskich, prosimy o kontakt. Natychmiast usuniemy sporne artykuły z naszego portalu. Zdarza się, że na niektórych stronach opatrzonych klauzulą o zgodzie na przekopiowywanie, publikowane są teksty naruszające prawa autorskie. Z tego powodu istnieje możliwość nieumyślnego naruszenia prawa.

 

 

 

 

ZGODA NA KOPIOWANIE ARTYKUŁÓW Z PORTALU SUCHACZ.EU

 

     Istnieje możliwość przedruków/przekopiowań materiałów tekstowych opublikowanych na stronie Suchacz.Eu na trzech niezależnych zasadach:

 

1. Materiały tworzone dla portalu Suchacz.Eu lub nadesłane do publikacji w Suchacz.Eu przez ich autorów można rozpowszechniać w mediach niekomercyjnych bez ograniczeń pod warunkiem podania informacji o źródle i zamieszczenia linka zwrotnego do naszej strony. Media komercyjne mogą rozpowszechniać wspomniane teksty pod warunkiem uzyskania dodatkowej zgody Administracji lub autora.

 

2. Materiały zewnętrzne opublikowane na licencjach Creative Commons i Copyleft można rozpowszechniać zgodnie z ich licencyjnymi wytycznymi.

 

3. Materiały zewnętrzne (kopiowane za zgodą innej strony internetowej lub czasopisma) można rozpowszechniać pod warunkiem uzyskania zgody u źródła pierwotnego, którym nie jest portal Suchacz.Eu.


 

 

Wszystkie grafiki należą do ich prawowitych twórców i właścicieli / All images belong to their respective owners and creators / Alle bilder sind Eigentum der jeweiligen Inhaber

 

 

Uwaga!

W przypadku naruszenia praw autorskich, majątkowych lub licencyjnych prosimy o kontakt pod adres msj@post.pl lub na numer tel. 601 912910. Redakcja dołoży wszelkich starań w celu rozwiązania problemu.

Wygenerowano w sekund: 0.20
36,473,789 unikalne wizyty