Suchacz.Eu - portal Stowarzyszenia Suchacz TAKA Wieś


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

Kalendarz

<< Sierpień 2017 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Reklama

Serwis obejmuje miejscowości: Biała Leśniczówka, Bogdaniec, Brzezina, Chojnowo, Jagodno, Janówek, Kadyny, Kamionek Wielki, Kikoły, Łęcze, Nadbrzeże, Nowinka, Ostrogóra, Pagórki, Pęklewo, Połoniny, Pogrodzie, Przybyłowo, Przylesie, Suchacz, Święty Kamień, Tolkmicko, Wodynia, Wysoki Bór.

Ku Pamięci

 

 

Umarłych wieczność dotąd trwa,
Dokąd pamięcią im się płaci...

Wisława Szymborska

 

 

Strona poświęcona tym, którzy na zawsze opuścili naszą społeczność.

Utrwalamy tu Ich nazwiska, aby pamięć o tych ludziach trwała jak najdłużej.  


 

 Obrazy: znicz1.jpg


 

 

 

Oddajmy hołd zmarłym przodkom, naszym krewnym i znajomym.

To nasz święty ludzki obowiązek.

 

 

Chcemy o Was pamiętać, bo póty pamięć o ludziach trwa, dopóty o Nich się mówi czy pisze…

 

 

Adamicka Barbara
Adamicka Zofia (1928-2003) CK Dębica

Adamicki Bolesław (1919-19840) CK Dębica

 Adamicki Józef (1958-2015) CK Dębica
Adamowicz Franciszka
Adamowicz Jan
Adamowicz Stanisław

 Adamowicz Czesław (1950-2016)
Andrearczyk Zygmunt

Andrearczyk Barbara (+2012)

Anosik Wincentyna (1911-1998)
Antosik Marian (1923-1973)
Bana Józef
Bielecki Józef

Bielecka Helena (1928-2015) CK Dębica
Bielińska Stanisława (1930-2003)

Bieliński(1930-2005)

Bielińska Wiesława (1958-1958)
Bobowska Jadwiga (1938-2008)
Bobowski Czesław (1934-1992)

Bobowska Alicja zd. Orłowska (1957-2016)
Bojarski Bronisław (1914-2004) CP Tolkmicko

Bojarski Jan (1952-2014) CP Tolkmicko

Bojarska Janina (1917-2017)

Bonikowski Edmund (1910-1986)
Bonikowska Helena (1921-2010) 

Bonikowski Ryszard

 Borowski Antoni

Borowska Genowefa 

Bożek Zofia (1919-1996)

Bożek Stanisław (1925-1975) 

Bożek Andrzej (1955-2006)
Bożęcki Józef

Bożęca Władysława 
Brunowicz Alojzy (1913-1988)
Brunowicz Józefa (1923-2002)

 Buczak Zdzisława (1954-2016)

Cebula-Wedewardt Elżbieta (1954-2014) CP Tolkmicko

Cebula Alfons
Cebula Stefan
Ceglewska Elżbieta
Chamczyk Jan (1909-1992)
Chamczyk Stefania (1910-1990) 

Chamczyk Zofia (1937-1978)

Choroszko Maria

Chuchro Janina (1921-2011)

Chuchro Alojzy - (+1959) CK Elbląg Agrykola 

 Ciborowski Jan

Ciborowska Regina (+1974)

Cichocki Czesław
Ciemieniewska Genowefa

Ciemniewski Mieczysław 

Cisek Piotr (1934-+2015) - CK Agrykola

Czajkowski Maciej (1978-2006)
Czajkowski Wiesław (1954-1982)

Czaplińska Maria
Czaplińska Zofia
Czapliński Andrzej
Czapliński Kazimierz

Czernecki Stanisław

Czernis Edward
Czernis Janina
Czernis Konstanty
Czernis Krystyna

 Czernis Kazimierz (1949-2016)
Czerepak Lucjan (1928-1978) - CK Dębica
Daszkiewicz Genowefa
Daszkiewicz Kazimierz

Daszkiewicz Barbara

Daszkiewicz Leopold (1921-1975)

Dąbrowska Janina - CP Tolkmicko

Dąbrowski Zdzisław (1927-2011) - CP Tolkmicko
Dąbrowski Tadeusz

Dąbrowski Zbigniew

Dąbrowski Jan

Dec Sławomir
Dec Stanisław
Depka Marian
Depka Mirosław
Drzewiecka Ewa (1947-2000) - CP Łęcze
Dudek Stanisław (1913-2008)

Dudek Otylia (1922-2012)

Dziadek Andrzej (1954-2017) 

Dziedzic Józef 
Fabisiak Kazimierz
Fabisiak Stanisława

Fabisiak Tadeusz (1944-2015) - CK Dębica

Figa Romuald (1933-2012)
Flatow Piotr (1928-2004) - CK Dębica

Flatow Marianna (1929-2015) - CK Dębica

Gaik Jerzy
Gaik Stefania (1922-1980)
Gaik Władysław (1919-1990)

Gierasimiuk Michał (1950-1998)

Gilarska Julia (1922-2012) 

Głębocka Bożena (1952-2017) 

Gołębiowska Longina (+2008)

Gołębiowski Zdzisław (+2016)

Gołębiowska Justyna

Górski Tadeusz

Grabowski Hubert (1920-1987) - CK Frombork

Grabowska Zofia (1921-1992) - CK Frombork

Grabowski Marek (1950-2007) - CK Frombork

Greń Jerzy (1947-2016)

Greń Franciszek 

GrochowskaTeofila (1933-210)

Grochulski Ignacy (1911-1972)
Grochulski Kazimierz (+2009)

Grochulski Tadeusz

Grochulski Bernard

Grochulski Zygmunt

Grochulska Kazimiera

Grochulski Kazimierz (1964-2016)

 Gruchalski Kazimierz (1932-2009)

Grzegrzółka Teresa (+2014)
Hajducki Paweł
Hajdukiewicz Stanisław

Hajdukiewicz Maria

Handermander Jan (1905-1988)

Handermander Anna (1908-1992)

Handrowski Czesław 

Heftner Diter (1941-2014)

Huczek Anna (1907-1994) - CK Agrykola  

Huczek Franciszek (1906-1981) - CK Agrykola
Iwanicka Halina
Iwanicka Henryka
Iwanicki Daniel
Iwanicki Stefan
Iwanicki Andrzej

Iwanicki Sylwester

Iwanicki Zdzisław

Iwankiewicz Kazimierz

Iwankiewicz Wiera

Jackowski Waldemar (1960-2015) - CP Tolkmicko

Jackowska Anna

Jackowski Wacław

Jasiński Wincenty
Jaworski Eugeniusz (1928-1910)
Jeszke Henryk (1942-2007)  
Jeszke Robert (1971-2007)

Jeszke Marcin (1976-2014)
Jeż Józef (1914-1995)

Jeż Waldemar  (1950-2012)

Jędrzejewski Stanisław

Jędrzejewski Ireneusz

Kamiński Jerzy

Karwel Eugeniusz
Karwel Róża
Keferstein Joanna Zofia (1909-1994)

 Kędzierska Anna

Kępiński Piotr (1977-1997)

Kielich Władysława

Kielich Władysław

Kiełtyka Zenon (1952-1996) 
Klaman Jan (1911-2005)

 Klaman Władysława (1914-1989)
Klatt Antoni
Koczorowska Felicja
Koczorowski Zygmunt
Kokłowska Honorata  
Kokłowska Olga

Kokłowski Piotr

Kokłowski Sławomir 

Kokłowski Sylwester

Kokłowski Jan

Kokłowski Leszek
Kokłowski Mirosław

Kolka Marianna (1940-2012) 
Kolka Wacław (1936-2007) - CP Łęcze
Kordowska Krystyna

 Kordowski Kazimierz
Kordowski Aleksander (1946-1989) 
Kordowski Zygmunt (1925-2000)

Kordowska Zofia (1946-2015)

Kordowska Urszula (1926-2011) 

Kostka Izabela (1996-2012) - CP Łęcze
Kostrzewa Halina
Kosznik Kazimierz
Kosznik Wanda

Kosznik Józef

Kosznik Jadwiga (1922-2017)

Kosznik Ireneusz

Kościńska Pelagia

Kościuch Kazimierz

Koterwa Tadeusz (1914-1975)

Koterwa Kazimiera (1917-2002)
Kowalski Janusz

Kowalski Marek (1967-2014)

Krupko Salomea

Kubacka Olga (+2015)

Kubacki Kazimierz

Kudajewski Andrzej

Kudajewska Józefina

Kulicka Czesława (1922-2011) 

Kulicki Zygmunt (1953-2015)
Kulicki Eugeniusz

Kulicka Genowefa  (1929-2012)

Kulicki Henryk

Lachowicz Maria

Lachowicz Aleksander

Latała Jan  (1914-1980) - CK Dębica

Lewoniewski Jacek

Literski Kazimierz (1946-2006)

 Lustyk Leszek (1936-2017)
Łastowski Łukasz (1996-2003) - CP Łęcze

Madeja Lech (1957-2015) - CK Dębia

Madera Jadwiga (1937-2013)

Maj Zygmunt

Majewski Franciszek
Makowska Waleria (1943-1976)
Makowski Józef (1910-1991) 

Makowska Józefa
Makowski Zbigniew (1948-1976)
Malesa Andrzej  
Marciniak Kamil (1974-2007)

 Marszant Antoni
Marszant Helena
Matuszak Franciszek
Matuszak Jadwiga
Matuszak Leon

Matysiak Jan

Matysiak Jadwiga

Matysiak Michał

Matysiak Stanisław (1946-07.01.2014) 

Mikołajczak Mieczysław
Mikołajczak Teresa

Młynarska Aleksandra

Mikołajczyk Krystyna 

Młynarski Józef
Mroczek Marian (1924-1994)

Mroczek Władysława (1923-2012)
Mróz Maria

Mróz Zbigniew 
Niemczyk Józef (1927-1989

Niemczyk Halina

Nowicki Zygmunt
Nowicka Agnieszka
Nowosad Józefa (1916-1996) CK Agrykola

Nowosad Bolesław (1905-1968) CK Agrykola

Nowosad Wiesław (1941-2015) CK Agrykola

Obrębski Kazimierz

 Ordyniec Tadeusz

Oleszczuk Maria

 Orłowska Stefania (1923-2006)

Orłowski Bronisław (1919-1987)
Paliborek Kazimierz (1936-2010)
Paliborek Tadeusz  (1904-1983)
Paliborek Waleria (1907-1986)

Pałubiński Aleksander

Pietera Antoni (1924-2001)

Pietera Stanisława (1925-2000)

Piaścik Antoni (1909-2002) - CP Łęcze

Piaścik Genowefa (1920-1994) - CP Łęcze

Piaścik Antoni (1948-2003) - CP Łęcze
Piekarczyk Marianna
Piekarczyk Władysław

Pietera Krystyna (1956-2014)

Pięknik Ryszard (1954-2014) - CP Łęcze

 Pięknik Franciszek (1931-2012) - CK Dębica 

Pięknik Jadwiga (1933-1995) - CK Dębica
Piotrowska Leokadia
Piotrowski Franciszek
Piotrowski Marian

Piwowarczyk Stanisław
Pliś Jan (1908-2000)
Pliś Weronika (1911-2003)
Plumbaum Stanisława
Plumbaum Wiesława
Pluta Andrzej (1911-1978) - CK Dębica

Pluta Wacław (1949-2017)

Pluta Zofia (1923-2012) - CK Dębica

Podborowski Jerzy

Podleżańska Halina Jadwiga zd. Kefferstein (27.07.1908-6.06.1988) CK Agrykola    
Podleżański Michał (1947-2016) CK Agrykola

Podleżański Tadeusz (28.08.1912-24-06.1964) CK Agrykola

Podleżański Ryszard (26.07.1951-8.06.1973) CK Agrykola

Prądnicki Józef

Prądnicka Zofia 
Pręcikowski Józef (1924-1997)  - CP Łęcze

 Prokopczyk Franciszek (1953-2017)

Przybylski Andrzej
Puk Bolesław

Puk-Wilewska Łucja (1923-2013)
Raiński Franciszek (1949-2010)

Rakowska Danuta (1949-1950) - CP Łęcze

 Rakowska Barbara (1952-2008) - CP Łęcze

 Rakowski Rafał (1974-2016) - CP Łęcze
Rakowska Jadwiga (1933-2000) - CP Łęcze
Rakowski Kazimierz (1927-1985) - CP Łęcze
Reński Jerzy
Rogowski Krzysztof
Rozwadowska Irena (1926-2008)
Rozwadowski Józef (1914-2007)

Rymsza Witold (1938-1996)

Rymsza Andrzej (1962- 5.01.2014)
Rynkiewicz Czesław
Rynkiewicz Grzegorz
Rynkiewicz Wacław Tomasz (1961-2003)
Rynkiewicz Wanda (+2008)
Rynkiewicz Wiktoria
Ryżyk Karolina
Ryżyk Gerard
Ryżyk Władysław
Rzeczycka Weronika

Sałaga Feliks

Sasin Aleksandra - CP Tolkmicko
Sienkiewicz Witold (1946-2005)
Simińska Irena - CP Tolkmicko
Simiński Kazimierz - CP Tolkmicko
Siwak Danuta
Siwak Ryszard
Skolis Janina

Skolis Władysław (1891-1953) 

Skolis Stanisław (1942-2000)

Słowiński Alfons (1917-1993)

Słowińska Irena (1922-2002)

Słowiński Tadeusz (1946-1997)

Sobieszczański Stanisław (1928-2015) 

 Sobotowicz Ryszard (1950-1997) - CK Agrykola

Sobotowicz Melania (1911-1983) - CK Dębica
Sobotowicz Stanisław
Sobotowicz Zdzisław (1948-2005) - CK Dębica
Sosnowski Tomasz
Sowińska Teresa
Sowiński Tadeusz
Stachura Teresa (1932-2002)

Stachura Czesław (1923-1996)

Stępak Bożena

Stolpa Edmund

 Stolpa Helena (1934-2016)
Stolpa Maria
Stolpa Wanda
Stolpa Władysław
Suzinowicz Jan
Sylwestrzak Helena
Szarek Władysław
Szatyło Jan (1957-2009)
Szczepański Józef (1938-2011) - CP Łęcze
Szelestna Józefa
Szelestny Bolesław

Szepietowski Stanisław

Szepietowska Maria

Szepietowska Aleksandra

Szepietowska Urszula
Szewczuk Zbigniew (1949-2004) - CP Łęczed

Szewczuk Małgorzata (1979-1984) - CP Łęcze

Szewczyk Jerzy

Szewczyk Zbigniew  (1957-2012)

Szewczyk Andrzej

Szulc Salomea

Szulc Piotr (1986-2012)

Szyk Mieczysław (1937-1988)
Śledziński Kazimierz (1950-2010)

Śliwa Eugeniusz

Ślusarczyk Helena

Święcicka Iwona (1968-1994)

Święcka Zofia

Święcki Marek

Telechowski Telechowski  (1955-2015)

Trykowska Alicja (1949-2008)

Wachnianyn Roman

 Wachnianyn Maria (1942-2016)
Waśniewski Jerzy (1931-1995)
Weron Stanisław
Weron Stanisława

Wiącek Tadeusz (1930-2013)
Wilewska Kunegunda - CP Zielonka Pasłęcka

Wilkin Adam

Wilkin Paulina

Wilewski Sylwester (1930-2012) - CP Zielonka Pasłęcka
Wilewski Sylwester Henryk (1959-2012) - CP Zielonka Pasłęcka

Wodzikowska Halina
Wodzikowski Alek
Woźny Bogdan  - CP Tolkmicko

Zborowski Zbigniew (1970-2013)  - CP Łęcze
Zielke Jan
Zielkie Stanisława (1929-1987)

 Żmuda Kazimierz

Żmuda Agnieszka

Żmuda Edward
Żurawski Józef
Żurawski Kazimierz
Żygulis Bronisław

Żyła Jerzy (1955-2015)


Posłuchajmy: Nie ginie ten kto trwa w pamięci żywych

Wygenerowano w sekund: 0.39
17,318,887 unikalne wizyty