Suchacz.Eu - portal Sołectwa Suchacz


Nawigacja

Random Photo

Galerie zdjęć:

name

Content


Przetłumacz stronę


PayPal

Zegar

Pogoda

name

Content

Kalendarz

<< Styczeń 2022 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Reklama

Jeśli nie życzysz sobie aby jakiekolwiek dane w postaci obrazu lub tekstu były kojarzone z Twoją osobą możesz wystąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej (msj@post.pl) lub telefonicznie (601 912910) o ich skasowanie. Zlecenie takie nie wymaga żadnego uzasadnienia.

Nekrolog

Nekrolog

 

29 grudnia 2021 r. zmarła
śp. Renata Jadczuk
Cześć Jej pamięci!

 

Nekrolog

Nekrolog

 

 

3 grudnia2021 r. zmarł 

śp. Leopold Rzeczycki

Cześć Jego pamięci!

Ratusz w Tolkmicku - budowa

Ratusz w Tolkmicku - budowa

Ratusz w Tolkmicku wybudowano w ciągu 14 miesięcy. Budowę rozpoczęto w maju 2013 roku, a zakończono we wrześniu 2014 r. Zobacz cały przebieg  budowy na filmie trwającym 133 sekund. Warto przy okazji przypomnieć, że inwestycja ta została zrealizowana podczas kadencji Burmistrza Andrzeja Lemanowicza.


Spotkanie Opłatkowe

Spotkanie Opłatkowe

Spotkanie Opłatkowe czyli wieczór Przyjaciół Suchacza i tych z Suchacza:) Kolędy śpiewały dzieci, dorośli i oczywiście Sasanki. Nie zabrakło wigilijnych dań, napoi, ciast i owoców. Zachęcam do obejrzenia 51 zdjęć z tego wyjątkowego spotkania.


Zobacz fotorelację na FB: Spotknie w Suchaczu

Cuda koło świetlicy

Cuda koło świetlicy

Świetlica wiejska w Suchaczu ma już świąteczną oprawę. Na 5+! Wielki ukłon w stronę sponsorówi wszystkich Ludzi Dobrej Woli, którzy poraz kolejny całym sercem wsparli cały projekt. Teren świetlicy, to miejsce szczególne w sołectwie i w pełni zasługujące na tak pomysłową i cudną dekorację. Tu znów ukłon w stronę Marlenki, bo Ona jest przecież animatorką tej placówki. Jeszcze raz ogromne gratulacje dla Niej i całego wspierającego Ją Zespołu.

 

msj

 

Zobacz całą dekorację: Suchacz świątecznie


Ultra Wysoczyzna

Ultra Wysoczyzna

Ultra Wysoczyzna to nazwa planowanej na kwiecień 2022 r. ogólnopolskiej imprezy sportowej dla entuzjastów biegania.

 

Gmina Tolkmicko pełnić będzie rolę organizacji punktu startowego, jednej z czterech tras "Wycie wilka" liczącej 52 km. Jak się nietrudno domyśleć impreza jest doskonałą okazją do promocji naszego pięknego regionu, Okazją, którą warto wykorzystać. Już w tej chwili znaleźć można bardzo dużo informacji o planowanej imprezie na FB https://www.facebook.com/ultrawysoczyzna i stronie www.ultrawysoczyzna.pl Organizatorzy Labosport Polska sp. z o.o. i Stowarzyszenie PO PROSTU SPORT zwrócili się o pomoc w realizacji tego ogromnego przedsięwzięcia, główne pod kątem organizacji np. punktów kibicowskich. Proszę uprzejmie o wszelkie pomysły i propozycje z tym związane. 

 

msj

Nekrolog

12 listopada 2021 r. zmarła
śp. Grażyna Iwanicka
Cześć Jej pamięci!

Dyżur

 

Dyżur sołtysa: 15 bm. (poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 17.00. Można będzie dokonać m.in. opłat z tytułu wywozu śmieci oraz należności podatkowych.

Grzybobranie

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „Lasy Państwowe DLA LASU, DLA LUDZI Grzybobranie leśnikami z 16 październik 2021 rozpoczęcie: godz. 9:00 zakończenie: ok. Składnica leśna W pobliżu parkingu leśnego w Krasnym Lesie (od parkingu leÅnego Krasnym droga astaltową dojscie bÄdzie oznaczone Zapewniamy: organizację konkursu na najlepszego grzybiarza nagrodami, spotkanie ze specjalistą Uniwersytetu Warminsko-Mazurskiego, który opowie grzybach, ognisko, prowiant prosimy zaabezpieczyć sobie we własnym zakresie! LISTANSIROT Nadleśnictwo Elblag GRZYBOBRANIE- Krasnym Lesiy #czaslas parking lesmy Krasnym Lesie Eiblag www lasy”

Wygenerowano w sekund: 1.11
36,473,993 unikalne wizyty